Kajaki i spływy kajakowe na Kaszubach

Znajdą nas Państwo w Przechlewie. Gmina ta leży na południowym zachodzie województwa pomorskiego na falistej równinie przeciętej doliną rzeki Brdy.

Korzystając z usług naszej wypożyczalni możecie Państwo samemu lub z przyjaciółmi przepłynąć Brdę, Wdę, Piławę, Gwdę, Zbrzycę, Chocinę, Słupię, Łupawę, Parsętę, Drawę, Wieprzę, Rurzycę oraz inne rzeki. Doradzimy wybór trasy i podpowiemy, gdzie zatrzymać się na nocleg. Oferujemy Państwu kajaki polietylenowe (VISTA, BRIO) oraz canoe (APACHE 16). Do dyspozycji mamy również fartuchy do modeli VISTA, worki oraz pojemniki wodoszczelne.

Wypożyczając kajaki lub canoe dostają Państwo wiosła i kamizelki asekuracyjne w komplecie, a także zapewnicie sobie ich dowóz (wraz z osprzętem) do wskazanego miejsca na terenie północnej Polski (m.in. Kaszuby).

Nasza wypożyczalnia kajaków posiada własny parking. Tutaj mogą Państwo zostawić swoje samochody i przesiąść się do naszych busów, którymi przewieziemy Was na miejsce rozpoczęcia spływu. Tak rozpoczyna się urlop na wodzie! Po zakończeniu spływu przyjeżdżamy po Państwa.

Rezerwacje przyjmujemy na adres e-mail: biuro@superkajak.pl, slawek@superkajak.com lub telefonicznie: 662 977 980, 606 814 880.

Do współpracy zapraszamy ośrodki wypoczynkowe, właścicieli kwater agroturystycznych, rodziny oraz duże zorganizowane grupy.

Spływy kajakowe

Polecamy niezapomniane spływy kajakowe po Brdzie, jej dopływach oraz innych rzekach. Zapraszamy na jedno-, dwualbo trzydniowe wojaże Klientów z północnej Polski (np. Kaszub) – doradzimy wybór odpowiedniego szlaku, a także zapewnimy transport sprzętu.

Wypożyczalnia kajaków

Nasza wypożyczalnia kajaków to kompleksowa obsługa – od doradztwa, przez wynajem, aż do transportu wybranych rozwiązań. Dysponujemy zadbanym sprzętem wysokiej klasy i posiadamy dużą wiedzę, umożliwiając Państwu zorganizowanie niezapomnianego spływu Brdą.

Kajaki

Jeżeli chcecie Państwo wypożyczyć nowoczesne i niezawodne kajaki, zapraszamy do Przechlewa, gdzie znajduje się nasza siedziba. Posiadamy modele 1-, 2- i 3-osobowe, a także dysponujemy profesjonalnym osprzętem, w tym wiosłami i kamizelkami asekuracyjnymi.